Back to all Post

Uygun abiye seçimi nasıl yapılır ?

Uygun abiye seçimi nasıl yapılır ?

Her kadın cildinde kendinden emin ve rahat hissetmek ister. Bu nedenle gece için kadın elbisesi seçimi dikkatlice yapılmalıdır. Vücut tipimiz için doğru gece elbisesini seçmek her zaman kolay bir iş değildir. Vücut tipinize uyan, en sevdiğiniz özellikleri geliştiren, kusurlarınızı mükemmel bir şekilde gizleyen ve giymek için süper rahat bir gece elbisesi seçmek önemlidir . Kişisel giyim tarzımıza da uygun olmalıdır .

Doğru gece elbisesini seçmek, bir mağazaya gidip gözünüze çarpan ve size uyan ilk elbiseyi almak kadar kolay değil. Bir elbise figürümüzü harika göstermeli ve bize ihtiyacımız olan rahatlığı vermelidir. Vücudumuz için yapılmalı ve kişisel tercihlerimize uymalıdır. Unutmayın, mükemmel vücut yoktur, mükemmel beden yoktur.

Doğru elbise sadece doğru desene veya renge sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda çok uygundur. Sizin için en iyi gece elbisesini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler vardır :

Etkinlik Türü :

Unutmayın, önemli bir durumda yersiz bakmaktan daha kötü bir şey olamaz. Bir elbise satın almadan önce, belirli bir duruma uygun olup olmadığını düşünmeliyiz (süslü, resmi, yarı resmi, basit, gündelik olsun). 

Her olayda güzel görünebilecek sade tasarımlı klasik tarz bir elbise ile asla yanlış gidemeyiz . Gündelik bir gecede abartılı ve göz alıcı bir kıyafet giymekten kaçının veya seçkin bir etkinlikte sade ve zevksiz bir elbise giyin.

Tarzı :

Kadın elbiseleri söz konusu olduğunda stil söz konusu olduğunda, bazen daha azı fazlasıyla iyidir. Durum ne olursa olsun (gündelik veya süper resmi), kendi tarzımızdan ödün vermeden vücudumuzun en sevdiği kısımlarını zenginleştiren bir elbise seçmeliyiz. İyi bir gece elbisesi, sadece giysinin belirli bir kısmına değil, bir bütün olarak size odaklanacaktır. Sadelik, nereye gidersek gidelim her zaman iyi bir fikirdir ve zarif ve kadınsı görünür .

Vücut Tipi :

Bir gece elbisesi giyim mağazasında harika görünebilirken, onu giydiğimizde, herkes farklı olduğu ve her tür elbise farklı kaldığı için çekiciliğinin bir kısmını kaybedebilir . Bu nedenle, istenmeyen özelliklerimizi “gizleyen” ve en iyisini sergileyen gece kıyafetlerine odaklanmalıyız. Vücut tipinize ne tür bir elbise uyacağından emin değilseniz , her zaman moda oldukları ve çoğu vücut tipine uygun oldukları için A-line elbise, V-yaka gece elbiselerine sadık kalın.

Arkadaşınla Paylaş:
Görüşme Başlat
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz ?
Merhaba, yardımcı olmamızı ister misiniz ?