Hakkımızda

NECAH GÜZELİŞ ABİYE

” Ailesinden gelen terzilik yeteneğini, abiye modasındaki gözlem yeteneği ile buluşturan Necah Güzeliş, hanımları bedenlerine uygun abiye giysiyi bulmalarında yönlendiriyor. “

Necah Güzeliş tarafından kurulan firma uzun gece elbiseleri, işlemeli ve günlük abiye tayyörler, kısa apres midi, kokteyl ve gece kıyafetlerinden oluşan onlarca ünlü markanın tasarımlarını bir araya topluyor.

Güzeliş Collection, en çok beğenilen ve tercih edilen markaların, nişan, düğün, kına, toplantı, davet, vaftiz ve mezuniyetlere yönelik modellerini zengin seçenekler ve uygun fiyatlarla sunuyor.

Necah Güzeliş Tanıtım Videosu

Soru ve Görüşleriniz İçin ?

Detaylı bilgi ve yazışma için iletişime geçebilirsiniz …

Ürün ve Teslimat

Necah Güzeliş abiye koleksiyonlarında bulunan hazır ürünler , özel üretim veya marka abiye ürünleri siparişlerinde ürün teslimatı yapmaktadır. Sipariş türüne göre teslimat zamanları farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz…

Gizlilik ve Güvenlik

Şirketimiz ve Sitemizde üye-müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi-kullanımı, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Kullanım Şartları geçerlidir.

  • Üyeler tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşca sistemlerde ve internet altyapısında alınmıştır.
  • Sitemizi kullanımlarınızda tüm işlemleri 3. kişiler  tarafından tarafından görülmez ve kaydedilmez.
  • Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
Görüşme Başlat
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz ?
Merhaba, yardımcı olmamızı ister misiniz ?